Kilim Yıkama

Kilim, sımsıcak Anadolu insanının özlemidir, sevgiliye çağrısıdır, duygu ve hislerinin yansıması, ilmek ilmek dokunmasıdır. Kilim, evimizin süsüdür, evlerimizin en değerli objesidir.

Kilimlerimiz şüphesiz ki; en iyi şekilde bakılmayı hak etmektedir. Periyodik olarak yıkanması, temizlenmesiyle ilk günkü canlılığını ve göz alıcılığını devam ettirebilmesi mümkündür. Birlik Halı Yıkama  olarak bizler, güler yüzlü ve işinin uzmanı çalışanlarımızla, sizlere sunmuş olduğumuz üstün ve kaliteli hizmetle kilimlerinizi, özel makinelerimizle kullanmış olduğumuz özel deterjanlarımız ve kendimize has kurutma yöntemlerimizle İstanbul genelinde en iyi hizmeti vermeye kendimize amaç edindik.

El dokuması olduğunda oldukça pahalı fiyatlarla satılan ve temizliği hassasiyet gerektiren kilimler, yanlış uygulamalar yapıldığında çok çabuk eskir ve sahip olduğu görünümü kaybeder. Doğru temizlik uygulaması yapıldığında ise daha uzun süre yeni görünümünü kaybetmeden kullanılabilir. Kilim yıkama işleminde profesyonel destek almak, bu durumu riske atmak değil, garantiye almak anlamına gelecektir.

Profesyonel kilim temizliği için öncelikle kilimi tanımak, yapısını bilmek gerekir. Kilimler el dokuma halıları gibi kök boyası kullanılmakta, şayet yün ve ipek ile dokunulmuşsa  bu kilimlerin temizliği ekstra özen ve hassasiyet gerektirir. Kilimler halılara göre daha hassas yapıya sahiptirler. Kök boyası ile boyalı olan kilimler renk sabitleyici kullanılmadan yıkanmamalıdır. İpek karışımlı veya ipek olan kilimler normal halı yıkama şampuanları ile yıkanırsa büyük ölçüde zarar görür. Detay halı yıkama da yıkanan kilimleriniz cinsine göre ayrılıp gerekli yıkama tekniği tespit edildikten sonra yıkanmaktadır. Bu nedenle olası hiçbir problem ile karşılaşmamaktayız.

Kilimlerinizi evde yıkayarak, yanlış yöntemlerle riske atmak yerine, kilim yıkama konusunda profesyonel destek sunan merkezimizden destek alabilirsiniz Bu sayede hem zaman kaybetmez hem de görünümü bozulmadan kiliminizin temizlenmesine olanak sağlamış olursunuz. Siz de kilimlerinizi gözü kapalı teslim edebilir ve kısa süre içerisinde yıkanmış, kurutulmuş, ambalajlanmış olarak teslim alabilirsiniz. Birlik Halı Yıkama olarak biz, yaptığımız işin hakkını vererek İstanbul genelinde, verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Beni Ara